צור קשר    דרושים     English
אודות  למה אנחנו  הלקוחות שלנו  מה אומרים עלינו  פרויקטים  מוצרים  תחומי פעילות  
עמוד הבית    מוצרים    ראיה ממוחשבת    מוצרי ID לקריאה ווריפיקציה של סימונים בסימון ישיר - DPM
מוצרי ID לקריאה ווריפיקציה של סימונים בסימון ישיר - DPM

קוראים ניידים ונייחים המאפשרים קריאה ובדיקת איכות סימונים המסומנים בסימון ישיר על גבי מוצרים. הקוראים כולם ארוזים באריזה תעשייתית ומבטיחים אמינות וחזרתיות גבוהה ביותר של הקריאות. הקוראים כוללים תאורה אינטגראלית ואלגוריתמים מתקדמים המבטיחים קריאה של סימונים ממשטחים בעייתיים כגון זכוכית, פלסטיק, מתכת, PCB ועוד.

 

   קוראים ידניים  
 slide0025_image060 DataMan 750

קורא ידני חוטי לקריאת סימונים בסימון ישיר (DPM) באיכות טובה, הכולל מגוון תאורות שונות וממשק משתמש ידידותי לתכנות והגדרת המכשיר.

DataMan 7500

קורא ידני חוטי לקריאת סימונים בסימון ישיר (DPM), הכולל מגוון תאורות שונות וממשק משתמש ידידותי לתכנות והגדרת המכשיר.

DataMan 7550

קורא ידני אל-חוטי בטכנולוגית Bluetooth, לקריאת סימונים בסימון ישיר (DPM), הכולל מגוון תאורות שונות וממשק משתמש ידידותי לתכנות והגדרת המכשיר.

   
   קוראים נייחים 
 slide0025_image059 DataMan 100S

קורא נייח לקריאת סימונים בסימון ישיר (DPM) ממוצרים בקו הייצור. הקורא כולל תאורה אינטגראלית, IO וממשק משתמש ידידותי לתכנות והגדרת המכשיר. הקורא מאפשר קריאה בקצב של עד 5 חלקים בשנייה.

DataMan 100Q

קורא נייח לקריאת סימונים בסימון ישיר (DPM) ממוצרים בקו הייצור. הקורא כולל תאורה אינטגראלית, IO וממשק משתמש ידידותי לתכנות והגדרת המכשיר. הקורא מאפשר קריאה בקצב של עד 45 חלקים בשנייה.

DataMan 100X

קורא נייח לקריאת סימונים בסימון ישיר (DPM) בעלי איכות ירודה, ממוצרים בקו הייצור. הקורא כולל תאורה אינטגראלית, IO וממשק משתמש ידידותי לתכנות והגדרת המכשיר. הקורא מאפשר קריאה בקצב של עד 45 חלקים בשנייה.

   
   מערכות Data Matrix Verification
 slide0025_image057 DataMan 100V

מערכת נייחת לביצוע מדידה של איכות סימוני Data Matrix המסומנים בסימון ישיר על גבי מוצרים, על פי תקנים בינלאומיים שונים כגון: AIM DPM, ISO15415, AS9132

 
 
 uid1_275  UID DPM Compliance Verifier מערכת נייחת לביצוע מדידה של איכות סימוני Data Matrix המסומנים בסימון ישיר על גבי מוצרים. המערכת מבצעת בדיקת איכות הסימון וואלידיות של המידע המסומן בסימון על פי דרישות ה UID.
 uid2_210  UID LDP Compliance Verifier מערכת נייחת לביצוע מדידה של איכות סימוני Data Matrix המסומנים על גבי מדבקות ולוחיות. המערכת מבצעת בדיקת איכות הסימון וואלידיות של המידע המסומן בסימון על פי דרישות ה UID.
ראיה ממוחשבת
+ מערכות Vision מבוססות מצלמות חכמות
+ מערכות Vision מבוססות מחשב
+ גששים מבוססי עיבוד תמונה
+ מוצרי ID לקריאה ווריפיקציה של סימונים בסימון ישיר - DPM
גירסה להדפסה
שלח לחבר
אודות   למה אנחנו   הלקוחות שלנו   מה אומרים עלינו   פרויקטים   מוצרים   תחומי פעילות   צור קשר   דרושים   מפת אתר