צור קשר    דרושים     English
אודות  למה אנחנו  הלקוחות שלנו  מה אומרים עלינו  פרויקטים  מוצרים  תחומי פעילות  
עמוד הבית    מה אומרים עלינו
מה אומרים עלינו

efibenbaruch_vishaydimona_160

 

אפי בן ברוך, מנהל תפעול - וישי דימונה

"מדובר בעשייה משותפת של 9 שנים. הקשר התחיל בפרויקטים של ציוד וגלש לתחום של התוכנה והמחשוב. במהלך השנים עשינו הרבה מאוד פרויקטים משותפים. אחד הפרויקטים המרכזיים הוא הטמעת מערכת  ה- Loftware במפעל. מדובר במערכת מאוד חשובה, ששינתה אצלנו את התפיסה של הפקת מדבקות בתהליך הייצור. הצורך שלנו במדבקות בא מדרישת הלקוח. לפני זה פעלנו בצורה ידנית ע"י מספר רב של עובדים. היום כל המדבקות מופקות באופן אוטומטי.

היתרון העיקרי, חוץ מהמידע שנשמר בכל רגע נתון, הוא כמובן הורדת כמות הטעויות. זה דבר חשוב ביותר. המערכת יושמה גם במפעל שלנו בסין. הדבר התאפשר הודות לסטנדרטיזציה של המדבקות. הדרישות שלנו כחברה הן דרישות ייחודיות ולא דרישות של מוצרי מדף.
כל פרויקט, ונעשו פה עשרות פרויקטים, הוא פרויקט ייחודי בפני עצמו. יש לו אפיון, הגדרה וצריך לתת לו פתרון מקומי. בעזרת ההיכרות של קבוצת מאגמא עם המפעל ועם הצרכים שלנו והמגבלות שלנו, נוצר במהלך השנים בסיס מידע שעזר לה לבנות פתרונות מדויקים ומותאמים לפרויקטים השונים. קבוצת מאגמא מכירה את מערכת ה-ERP שלנו לא פחות טוב מאיתנו, וזה עוזר לה בעצם לתת לנו פתרונות".


 

ronlilu_tama_160

 

רון לילו, מנהל תחום MES - תמה

"הפרויקט של קבוצת מאגמא בחברה, עסק בניטור תקלות במכונות סריגת רשתות, כדי לאפשר לנו לשפר את הביצועים של המכונות והעובדים. הבעיה שלנו הייתה חוסר התמצאות בכמות התקלות. לא ידענו להגדיר איזה סוג תקלה עוצר יותר את המכונה ואיזה סוג תקלה עוצר אותה פחות.

הפרויקט התמקד במדידה של זמני עבודה של המכונות, זמני מחזורים, פעולות עבודה של העובדים. אחת ממטרות הפרויקט היתה לחסוך בדיווחים ידניים. עד הקמת המערכת העברנו ברוב המקרים את הדיווחים בצורה ידנית. עם הקמת המערכת הורדנו את הדיווח הידני כמעט לחלוטין. המידע זמין היום למנהלים, ומחובר לכלל מערכות המחשוב של הארגון, גם למערכת ה-ERP וגם למערכות רצפת הייצור האחרות שחלקן בוצע על ידי קבוצת מאגמא.
קבוצת מאגמא פיתחו עבורנו "מפענח" של תקלות שעוקב אחר רצף אירועים שמתרחשים במכונה ואחר דרך הטיפול של העובד בתקלה. על פי הרצף הזה, המערכת יודעת לזהות את התקלה שהתרחשה בפועל במכונה.

אנחנו רואים בקבוצת מאגמא שותפים ועובדים עמם בשיתוף פעולה מלא כבר 6 שנים. יחסי העבודה טובים מאוד. קבוצת מאגמא הלכו לקראתנו בכל הדרישות שלנו: תמיכה 24 שעות 7 ימים בשבוע ומענה ע"י אדם אחד שמרכז את התקלות שלנו. השותפות עם קבוצת מאגמא נמשכת הרבה שנים ואנחנו מבצעים ביחד פרויקטים נוספים בגלל היחסים הטובים והנוחות של שני הצדדים לעבוד אחד עם השני. מקווה שנמשיך לעבוד ביחד על פרויקטים נוספים עוד שנים רבות"


 

itzikrey_ganir_160

 

איציק ריי, מהנדס מפעל - גניר

"טרם פנייתנו לקבוצת מאגמא, ההגדרה הייתה להפוך תהליך רציף מטבעו, לתהליך המופעל על ידי בקרה ממוחשבת. עד אז התהליך התנהל ידנית. המטרה הייתה להפכו לתהליך מבוקר וממוחשב. הכרנו מה קורה במפעלים אחרים, הבנו על מה מדובר והמטרה הייתה ברורה. לא היו לנו את אנשי המקצוע שיכולים לעשות זאת. פנינו לחברות חיצוניות ובחרנו בקבוצת מאגמא. אנחנו הגדרנו את התהליך ואת הכלים שהיו קיימים ומאגמא עשו את כל ההנדסה. אנחנו סיפקנו תזרים תהליך וקבוצת מאגמא עשתה מזה תזרים הנדסי. למעשה, מאגמא תפרו את החליפה ההנדסית לפתרון. התרשמתי מאוד מניסיונו של איציק שמאי מנהל מחלקת הבקרה שעובד מולנו, אשר תרם להצלחה.
הייתה עמידה יפה בלוח הזמנים. היינו צוות של 3 אנשים שהיו מעורבים בתהליך באותה המידה. הצלחת הפרויקט הביאה אותנו להמשיך בפרויקטים נוספים עם קבוצת מאגמא".


 

zvibenhetz_btg_160

 

צבי בן חץ, סמנכ"ל לפרויקטים מיוחדים - ביוטכנולוגיה כללית

"הרקע לפרויקט - העברת כל הפעילות מהמתקן הישן בפארק המדע ברחובות למפעל החדש בבאר טוביה. הייתה חשיבות רבה לעמידה בזמנים, משום הצורך להחזיר את השטח של המפעל הישן לבעליו. הגדרת הפרויקט הייתה פירוק תשתיות המפעל על פי רשימה מוסכמת וכמו כן פירוק ציוד היצור במרכזי העבודה השונים ופינויו למפעל החדש או למקום אחר.
ביצוע הפרויקט הוגדר לשלושה חודשים, אשר נראה לנו בשלב הראשון כחלום.
אולם לאור עבודות ההכנה שעשינו הדבר היה מציאותי. בנוסף, הצלחנו להכניס לתוך פרק הזמן הזה גם את העובדה שחלק מהיחידות המשיכו לפעול, בעוד שמרכזי עבודה אחרים נמצאים בתהליך פירוק. האתגר המרכזי של הפרויקט היה פירוק בזמן קצר, כדי לא להפריע לתוכניות העבודה ולמקסם את יכולת קווי הייצור הקיימים ולהגיע לפרק זמן מינימאלי של פירוק.
האתגר המשני היה עמידה בזמן המסירה של המתקן הישן לבעליו במועד.
בנוסף, נדרש לפרק את התשתיות והציוד במצב כזה שלא יהפכו לגרוטאות ברזל. כך שאת מרבית הציוד ניתן יהיה להשמיש בחזרה בהתאם לבחירתנו או למוכרו כציוד עובד. האתגר השלישי היה ביצוע כל המלאכה המורכבת הזו ללא פגע ובביטחון מלא הן של העובדים, עובדי הקבלן והקבלנים וכמובן שלמות הציוד.
המפתח להצלחת הפרויקט היה בביצוע עבודת קדם פרויקט שביצעה קבוצת מאגמא. בעבודה הושקעו שעות הנדסה רבות. ניתן להגיד שעבודת התכנון היסודית והמפורטת שנעשתה, הייתה המפתח להצלחת הפרויקט והביטחון שלי כמנהל הפרויקט וממנו הקניית הביטחון להנהלת החברה שניתן לעמוד בפרויקט הזה ובזמן.
הרגשתי ביטחון מלא שקבוצת מאגמא מבינים בדיוק מה צריך לעשות, איך צריך לעשות ומה כוונת הלקוח בביצוע הפרויקט. מה גם שמבחינה תקציבית הגענו להסכמות מסחריות שהתאימו לשני הצדדים ולכן הבחירה הייתה קלה. לקבוצת מאגמא ניסיון, הבנה, יכולות פרויקטיאליות תוך ניצול המתודות המודרניות ביותר ואני משוכנע שכל הדברים הללו הם ערובה להצלחה. ולכן המלצתי נתונה מכל הלב".


* המידע תומצת מתוך ראיונות שהתבצעו עם הלקוחות

תחומי פעילות
+ פיקוח וניהול פרויקטים
+ תכנון והקמת מפעלים ומערכי ייצור
+ חשמל אוטומציה ובקרה
+ ראייה ממוחשבת
+ מערכות לניהול ייצור (MES)
+ זימון ייצור
+ סימון ועקיבה
+ התייעלות אנרגטית
+ פיתוח פתרונות תוכנה
גירסה להדפסה
שלח לחבר
אודות   למה אנחנו   הלקוחות שלנו   מה אומרים עלינו   פרויקטים   מוצרים   תחומי פעילות   צור קשר   דרושים   מפת אתר